تبلیغات
یاران آخرالزمانی - هاشمی از دشمنان نظام حمایت نکند/ موسوی و خاتمی به جنگ امام حسین(ع) آمده‌اند/ اعلام برائت از جریان ان

در فاصله هفت ماه مانده تا انتخابات نهم مجلس شورای اسلامی، جریان اصولگرایی در تلاش است تا ساز و كاری را برای وحدت و حضور در انتخابات حول این محور بیابد. جلسات سال گذشته جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و جامعه روحانیت مبارز تهران در نهایت منجر به نگارش منشور 12 بندی اصولگرایی شد.

به گزارش رجانیوز، در بند یازدهم از این منشور بر "موضع‌گیری صریح در برابر دشمنان و فتنه‌ها" تأكید شده بود و مجموعه جریان اصولگرایی نیز معتقد است كه فتنه 88 یك آزمون و غربال كم‌نظیر در طول تاریخ انقلاب بود و این آزمون باید كاركردی مشابه یك فرقان و جداكننده را داشته باشد، یعنی همان‌طور كه فتنه 88 در تاریخ انقلاب جداكننده است و این تاریخ مشابه مقاطعی مانند دفاع مقدس، به مقطع قبل و بعد از آن قابل تقسیم است، رفتار و مواضع جریان‌ها و افراد نیز قابل ارزیابی با همین محك است.

در این زمینه، به نظر می‌رسد افرادی كه امتحان خوبی در جریان فتنه پس ندادند و جزو ساكتین یا كسانی بودند كه كلی و دوپهلوگویی می‌كردند، نه تنها نباید در مركزیت تصمیم‌گیری برای مجموعه اصولگرایی باشند بلكه حتی نباید در لیست اصولگرایان قرار بگیرند و در مقابل افرادی که در اوج فتنه مواضع روشن، شفاف و شجاعانه اتخاذ کردند، می توانند به عنوان چهره های موثر و تاثیرگذار این ساز و کار قرار بگیرند.

در این زمینه، همانطور که رجانیوز پیش از این در گزارشی به بازخوانی مواضع محمدرضا باهنر پرداخته بود، در گزارش حاضر ضمن مقایسه نانوشته با دیدگاه‌های خواص مردود، به بازخوانی مواضع دو سال گذشته حجت‌الاسلام حسینیان از چهره‌های بصیر اصولگرایی در برابر جریان های فتنه و انحرافی می‌پردازد:

 

آنها که رأی کمی دارند، به تخریب سپاه و بسیج رو آورده‌اند/ شورای نگهبان در 30 سال گذشته نشان داده انتخابات را سالم برگزار می کند

27 اردیبهشت ماه 88 و درست همان برهه ای که سپاه و بسیج مورد بیشترین تخریب های دو کاندیدای اصلاح طلب و رسانه های ضدانقلاب بودند و در این بین بسیاری از چهره های اصولگرا نیز سکوت کرده را بر هر گونه موضع گیری ترجیح داده بودند، حسینیان گفت: "كسانی كه از همین الان پیش‌بینی می‌كنند كه رای كمی در انتخابات دارند برای اینكه انتخابات را آلوده كنند، نیروهای نظامی را از جمله بسیج و سپاه را متهم به دخالت می‌كنند."

وی در ادامه طرح ناظران بین‌المللی را توطئه‌ای خارجی و با هدف مخدوش كردن برگزاری انتخابات عنوان كرد و گفت: طرح این مسائل از داخل نیست بلكه از سوی خارج هدایت شده و از قبل هم مطرح می‌شده است.

وی ادامه داد: ملت سرافرازی مانند ایران با ابزاری قانونی كه قانون اساسی و نخبگان آن به خوبی پیش بینی كرده‌اند با نظارت شورایی همانند شورای نگهبان تا كنون در این سی سال ثابت كرده كه انتخابات را سالم برگزار می‌كند و آرای مردم نزد آنان محفوظ بوده و طرح این مسائل بی‌جا از سوی هر كسی كه عنوان شود باید با دیده شك و پشتیبانی دشمن به آن نگاه كرد.

لاریجانی چون فکر می کند موسوی رای می آورد حاضر به دفاع از احمدی نژاد نیست

اما روح‌الله حسینیان حتی قبل از انتخابات نیز با حضور در استان های مختلف به دفاع از رییس جمهور پرداخته و به روشنگری می پرداخت. وی در 19 خرداد ماه 88 در استان بوشهر در جمع خبرنگاران گفت: "آقای لاریجانی فكر می‌كند موسوی رأی می‌آورد از این رو حاضر نشد از احمدی‌نژاد حمایت كند."

آقای هاشمی! اکنون با چه کسانی متحد شده اید؟

اما روزهای پس از انتخابات 88، مبدل به میدانی برای همه خواص شده بود. روزهایی که بسیاری بر آن بودند دفاع از نظام، هزینه خواهد داشت لذا سکوت کردند اما در این میان روح الله حسینیان در 24 خرداد ماه در نطق میان دستور خویش در صحن علنی مجلس ضمن تبریک به ملت بابت حضور پرشور در انتخابات و روشنگری پیرامون انحرافات اصلاح طلبان گفت: "سخن آخر بنده به آیت الله هاشمی رفسنجانی است؛ آقای هاشمی هیچكس سوابق انقلابی شما را فراموش نمی‌كند؛ شما از یاران با استقامت امام بودید، شما امید انقلابیون خط امام بودید اكنون نیز آرزوی همه ما همین است كه هاشمی، همیشه هاشمی انقلاب باشد اما شما نگاه كنید اكنون با چه كسانی متحد شدید همان‌هایی كه تا دیروز شما را عالی‌جناب سرخ و خاكستری می‌نامیدند و لحظه‌ای در بد نام كردند شما كوتاهی نكردند؟"

نامه هاشمی نشانه برنامه ریزی شده بودن اغتشاشات است/ موسوی اگر سندی برای حرف‌هایش داشته باشد، کلی گویی نمی کند

26 خرداد ماه نیز حسینیان گفت: "برای اغتشاشگران و حامیان افراطی و ساختارشكن موسوی بحث پیروزی یا شكست در انتخابات معنی ندارد؛ بلكه آنان از مدت‌ها قبل پروژه غائله در اغتشاش را طراحی كرده بودند."

حسینیان با استناد به مصاحبه 20 روز قبل موسوی با نشریه تایمز كه در پاسخ به سوال خبرنگار این روزنامه انگلیسی مبنی بر اینكه سیاست خارجی جمهوری اسلامی را رهبری ایران تعیین می‌كند؛ شما چه نقشی می‌توانید درباره رابطه با آمریكا ایفا كنید؛ گفته بود «زمانی كه آیت‌الله خامنه‌ای هم تظاهرات خیابانی را ببیند، قطعا عقب‌نشینی خواهد كرد» اظهار داشت: "با این وضع معلوم می‌شود كه آنها پروژه اغتشاش را از قبل آماده كرده بودند و در انتخابات پیروز و یا شكست می‌خوردند این پروژه را عملیاتی می‌كردند."

وی خطاب به موسوی و جریان مدعی اصلاحات تاكید كرد: "این چه‌ نوع پایبندی به دموكراسی است كه شما از آن دم می‌زنید؛ اما وقتی كه در عرصه رقابت‌های سیاسی شكست می‌خورید، غائله و آشوب بپا می‌كنید."

رئیس كمیسیون سیاست داخلی و امور شوراهای مجلس با اشاره به شكایت موسوی به شورای نگهبان در خصوص برگزاری انتخابات گفت كه اگر موسوی سند معتبری از تخلفات انتخاباتی داشت كلی گویی نمی‌كرد و به ارائه سند و مدرك مستدل می‌پرداخت.

نماینده مردم تهران در خانه ملت در بخش دیگری از سخنان خود به نامه هاشمی رفسنجانی به رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره و گفت: "قطعا نامه هاشمی رفسنجانی نشانگر این توطئه پشت پرده بود و نشان می‌داد كه این اغتشاشات از قبل طراحی شده و وی برای اینكه قدرت‌نمایی كند و بگوید دارای نفوذ است این نامه را به رهبری نوشت." وی در پایان تاكید كرد: "نامه هاشمی رفسنجانی قطعا فرصت‌طلبی بود كه می‌خواست با مستمسك قراردادن نامه قدرت‌نمایی كند."

با آزاد بودن سران فتنه، مملکت آرام نمی شود/ اگر احمدی نژاد پیروز هم نمی‌شد، برای ناآرامی ها برنامه ریزی کرده بودند

روح ا... حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس 15 شهریور ماه 88  در جمع خبرنگاران با اشاره به اظهارات سردار جعفری پیرامون نقشه اصلاح طلبان برای کودتا در کشور و اینکه آیا این سخنان به برگرداندن آرامش به جامعه کمک می‌کند یا بیشتر موجب التهاب آفرینی می‌شود، اظهار داشت: "من اعتقادی به آرامشی که بدنه مفسدین دستگیر بشوند و سران آزاد باشند، ندارم. فرمانده سپاه، عضو شورای عالی امنیت ملی است و قطعا اطلاعات و اخباری داشتند که آمدند آنها را مطرح کردند." وی با بیان اینکه اظهارات سردار جعفری خبرهای مهمی بود که قطعا باید مقامات امنیتی و کسانی‌که مسوول اطلاعات کشور هستند اینها را مد نظر قرار بدهند، اظهار داشت: "معتقدم هرگز آرامشی در کشور بوجود نخواهد آمد وقتی که چشم فتنه باز باشد و اعضای رده دوم و سوم بازداشت شوند."

حسینیان با بیان اینکه در جریان انتخابات دو جریان فکری مقابل هم قرار گرفتند و مساله فرد نبود، تصریح کرد:"یک مساله فکری این بود که افرادی در محاکمات آمدند و مسایل انگیزه‌ها و اهداف خود را مطرح می‌کنند و یک جریان فکری که طرفدار نظام و حاکمیت و ثبات نظام بود." وی با بیان اینکه با این مساله که حرف احمدی‌نژاد این جریانات را به دنبال داشت قبول ندارم تاکید کرد: "اینها از قبل با برنامه تعیین شده به دنبال این مسایل بودند و حتی اگر پیروز هم می‌شدند این مسایل (نا آرامی ها) وجود داشت."

تلاش براندازان تضعیف ولایت فقیه است

حجت‌الاسلام والمسلمین روح‌الله حسینیان 25 مهرماه 88 گفت: "تلاش جریان برانداز بر این است تا با رسانه‌های خود جایگاه مهم ولایت فقیه را تضعیف كرده و اگر حتی هیچ بهانه‌ای پیدا نكرد درباره سلامتی ایشان خبرپراكنی كنند."

هاشمی اگر صادق است از دشمنان نظام حمایت نکند/ با برهم زنندگان آرامش کشور وحدتی نداریم

روح‌الله حسینیان 27 مهرماه در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی در خصوص طرح موسوم به برون رفت از وضعیت كشور گفت: "اگر هاشمی رفسنجانی صادق است دست از حمایت از متخلفین بردارد تا در این صورت جامعه به وحدت برسد." 

حسینیان در ادامه در پاسخ به سئوالی در خصوص طرح وحدت ملی در كشور اضافه كرد: "سئوال اساسی این است كه می‌خواهیم با چه كسانی وحدت كنیم؟ آیا با كسانی كه در مقابل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایستادند، فتنه كردند و نیز كشور را به آشوب كشاندند می‌خواهیم وحدت كنیم؟"

وی در پاسخ به سئوال خبرنگاری مبنی بر اینكه آیا محسن رضایی از هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص نظام خط می‌گیرد گفت: قطعا همینطور است.

وی ادامه داد: هیچ كس با وحدت ملی مخالف نیست. مهم این است كه محسن رضایی روزی طرح دولت ائتلافی را مطرح می‌كند و امروز ندای طرح وحدت ملی را سر می‌دهد از این رو معلوم است كه این طرح‌ها از كجا نشأت می‌گیرد.

نماینده مردم تهران در خانه ملت در پاسخ به سئوالی درباره اینكه ملاك‌های شما برای وحدت چیست خاطرنشان كرد: ملاك من همان‌هایی است كه این افراد در مقابلش ایستادند؛ مگر رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها بر تن دادن به قانون تاكید نكردند؟ اما این افراد جز قانون‌گریزی چیزی از خود بروز ندادند.

وی در ادامه به مباحث خوارج در زمان حكومت امیر‌المؤمنین (ع) اشاره كرد و متذكر شد: خوارج شعار "لاحكم الا لله " سر می‌دادند كه امام علی(ع) در پاسخ به آنها می‌فرمودند: این حكم حق است كه از آن باطل برداشت می‌كنید. امروز كسانی طرح وحدت ملی را مطرح می‌كنند كه متاسفانه وحدت كشور را بهم زدند.

حسینیان تصریح كرد: این افراد نه تنها وحدت كشور را از لحاظ نظری بلكه از نظر عمل برهم زدند و موجب درگیری،‌ آتش‌سوزی و نیز خونریزی در كشور شدند و حال این افراد وحدت ملی را مطرح می‌كنند.

حسینیان در بخش دیگری از سخنانش خطاب به محسن رضایی از مدعیان طرح وحدت ملی گفت: معتقدم كه آقای رضایی باید وحدت ملی را از خود شروع كند چرا كه سایت تابناك كه منتسب به ایشان است، جز پراكندن تخم اختلاف در كشور به دنبال كار دیگری نیست.

وی با اشاره به تهمت‌ها و توهین‌های سایت منتسب به محسن رضایی گفت: بهتر است رضایی طرح وحدت ملی را از برخورد با سایت خود آغاز كند.

اسامی نمایندگان شاکی علیه موسوی مشخص است/ بهتر است فتنه گران 13 آبان هم بیایند تا ماهیت شان معلوم شود

29 مهرماه حسینیان نماینده مردم تهران در خصوص نمایندگان شكایت‌كننده از میرحسین موسوی نامزد شكست خورده انتخابات ریاست جمهوری دهم گفت: این نمایندگان تعدادشان حدود 100 نفر است و اسامی آنان كاملا مشخص است.

نماینده مردم تهران در خانه ملت در خصوص احتمال اقدامات حامیان موسوی در روز 13 آبان روز ملی مبارزه با استكبار جهانی گفت: از چند هفته مانده به روز قدس اینها با كمك رسانه‌های بیگانه و ضد انقلاب و نیز رسانه‌هایشان در داخل تمام تلاش خود را بكار بستند اما دیدیم كه این افراد در برابر خیل عظیم ملت ایران چیزی نبودند و تنها چند هزار نفر حضور یافتند.

وی تاكید كرد: ما خوشحال می‌شویم این افراد در روز 13 آبان بیایند چرا كه این روز را امام(ره) انقلاب دوم نامیدند و بهتر است كه آنها بیایند و خلاف آنرا دوباره انجام دهند تا ماهیت شان معلوم شود.

با شعار امام به جنگ امام آمده اند/ ضرغامی با نشان دادن توهین فتنه گران به امام بزرگترین جهاد را کرد/ قوه قضاییه چشم پوشی را کنار بگذارد

21 آذر ماه حجت الاسلام حسینیان با اشاره به توهین فتنه گران به امام در 16 آذر درباره اینكه برخی می‌خواستند این واقعه توهین‌آمیز را انكار كنند، اظهار داشت: این افراد با شعار امام به جنگ راه امام آمده‌اند چنانچه با قرآن بر نیزه‌ها به جنگ قرآن ناطق رفتند. آیا در اینكه این جماعت، راه امام كه همان مبارزه با استكبار و استبداد است زیر پا گذاشته‌اند چه توجیهی دارند؟ شعارهای ضد فلسطینی و هواداری از آمریكا را چگونه انكار می‌كنند؟ ‌تظاهر به روزه خواری در ماه رمضان را كه یك عمل عمدی بود چگونه تفسیر می‌كنند؟

حجت الاسلام حسینیان ادامه داد: البته این افراد تهی مغز باید هم انكار كنند چون می‌دانند كه حمایت آنها از این افراد فاسد جز تیشه زدن به ریشه خود نیست و بزودی انشاءالله ریشه رهبران فاسد و هواداران فاسدتر را خواهند كند.

حسینیان در ادامه به عملكرد صدا و سیما در پخش این تصویر اشاره كرد و اظهار داشت: آقای ضرغامی با نشان دادن این صحنه بزرگترین جهاد را كرد؛ این دیكتاتورهای جدید كه می‌خواهند یك اقلیت شكست خورده را بر اكثریت حاكم كنند بزرگترین دیكتاتور‌های تاریخ هستند و باید این قول استبداد شكسته شود.

وی درباره چگونگی واكنش مسئولان گفت: مسئولان باید به قانون عمل كنند و قوه قضائیه باید چشم پوشی را كنار بگذارد و مقامات انتظامی و اطلاعاتی باید چشم فتنه را هدف بگیرند و اگر توانایی این كار را ندارند باید اعلام كنند، تا این مسئله به امت حزب الله واگذار شود تا خود موضوع را خاتمه دهند.

موسوی، خاتمی و هاشمی کوچک تر از آن هستند که بخواهیم با آنان مبارزه کنیم

22 آذر ماه حسینیان با حضور در تجمع امروز دانشجویان در حرم مطهر بنیانگذار كبیر انقلاب اسلامی طی سخنانی گفت: دعوای ما با یك فرد به نام موسوی نیست و موسوی كوچكتر از آن است كه امت حزب‌‌الله و نظام بخواهد با آن مقابله كند.

وی اضافه كرد:‌ خاتمی هم ضعیف‌تر، پست‌تر، كوچك‌تر و حقیرتر از آن است كه این امت حزب‌الله و دانشجویان بیدار بخواهند با یك چنین شخص حقیری كه چشمش به دست غرب است، مقابله كنند. حتی هاشمی هم كوچكتر از آن است كه ما بخواهیم با وی مبارزه كنیم.

حسینیان با بیان اینكه ما امروز در مقابل یك جریان باخته كه ریشه‌های آن در اروپا است قرار گرفته‌ایم، اظهار داشت: ریشه‌های این جریان در بی‌دینی و اصلاحاتی كه در كشور شعارش را می‌دادند، وجود دارد و باید با این جریان باطل و ضدخدایی مقابله كنیم.

وی با تأكید براینكه بایستی با بصیرت عمل كنیم گفت: ما در مقابل یك جریان باطل كه منشأ آن آمریكا و تفاله‌های داخلی وابسته به آمریكا هستند، مواجه هستیم كه قصد دارند با آرمان امام مبارزه كنند به همین دلیل عكس ایشان را پاره كرده و بر روی آن اسكناس انداختند، یعنی آنها می‌خواهند بگویند كه امام (ره) مرده است اما آنها باید بدانند كه آنها مرده‌اند و امام برای همیشه تاریخ زنده است.

این نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینكه قلب این امت و دانشجویان با یاد امام خمینی (ره) می‌تپد و به زندگی ادامه می‌دهد، اظهار داشت:‌خاك بر سر شما كه حتی از صدام هم كمتر هستید زیرا وی در زمان اعدام خود گفت تنها مردی كه در عالم پیدا می‌شود آیت‌الله خمینی است اما شما حتی از صدام نیز پست‌ترید كه به خود اجازه می‌دهید به قلب تپنده ملت ایران توهین كنید.

آقای هاشمی! تو بارها به رهبر انقلاب خیانت کردی و کینه خود را نشان دادی

وی در ادامه سخنان خود خطاب به هاشمی رفسنجانی نیز اظهار داشت: آقای هاشمی تو بارها در فتنه اخیر به مقام معظم رهبری خیانت كردی و رهبری از تو حمایت كرد اما تو كینه خود را در مشهد نشان دادی و گفتی كه اگر مردم رهبری را نخواهند باید برود اما در واقع مردم تو را نمی‌خواهند و این را بارها با شعارهای خود نشان داده‌اند.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: تو دیگر در قلب مردم جایگاهی نداری و ما به تبعیت از رهبری تو را به اسلام دعوت می‌كنیم.

حسینیان با بیان اینكه ما دوست داریم كه هاشمی پیرو ولایت باشد و دوباره همان هاشمی زمان انقلاب را ببینیم تصریح كرد: نباید هاشمی به خاطر فرزندانش چنین ظلمی را به این ملت روا دارد.

هشدار به سید حسن خمینی

وی همچنین خطاب به سیدحسن خمینی نیز گفت: جنابعالی متولی حرم مطهر امام بزرگوار هستید و این افرادی كه به حرم آمده‌اند مهمان‌های این حرم هستند؛ به همین دلیل جا داشت كه شما در این جلسه شركت كرده و به مهمانان امام (ره) خوش‌آمد می‌گفتید و باز هم به دامن انقلاب می‌آمدید.

این نماینده مردم تهران در مجلس با پرسش این سؤال از سیدحسن خمینی كه چرا امام خمینی (ره) را با این عظمت فدای انسان‌های سیه‌رو می‌كنید، گفت: خاتمی و موسوی كجا امام را قبول دارند و این جریان سبز اموی كجای خطش با امام یكسان است؟

وی افزود: آنها شعار "جمهوری ایرانی " را سر می‌دهند اما امام گفت كه "جمهوری اسلامی " نه یك كلمه كمتر و نه یك كلمه بیشتر.

بسیاری از مخالفان امام در موسسه حفظ و نشر آثار امام جمع شده اند

حسینیان هم چنین در این روز (22 آذر) با در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینكه چرا موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام به جای محكوم كردن بی‌حرمتی به ساحت امام خمینی به صدا و سیما واكنش نشان داده است،‌ با ابراز تاسف شدید از این كار موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام گفت: بسیاری از مخالفین حضرت امام در این موسسه جمع شده‌اند و حتی یكی از روحانی‌نماهایی كه در زمان امام به اتهام ارتكاب جرمی از سوی ایشان عزل شده بود امروز در این موسسه پناه گرفته است.

وی خاطرنشان كرد: افراد این موسسه به جای آنكه مبلغ اندیشه‌های بنیانگذار انقلاب اسلامی باشند همانند یك حزب در خدمت فتنه‌گران قرار گرفته‌اند.

حسینیان با یادآوری سكوت این موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام در زمان حاكمیت دوم خرداد كه مكرر به افكار و اندیشه‌های امام توهین می‌شد، خاطرنشان كرد: در این زمان با توجه به جنایاتی كه نسبت به افكار و اندیشه‌های امام از سوی دوم خردادی‌ها انجام شد این موسسه هیچگونه عكس‌العملی نشان نداد و حتی در جریانات اخیر كه بارها خط امام مورد حمله و سران فتنه قرار گرفت، موسسه مذكور هیچ عكس‌العملی نشان نداد.

موسوی و خاتمی به جنگ امام حسین (ع) آمده اند

دو روز پس از افتضاحات جریان فتنه در روز عاشوری تهران، در هشتمین روز دی ماه 88 روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران در صحن علنی مجلس در واكنش به هتك حرمت عده‌ای از حامیان موسوی و خاتمی به روز عاشورای حسینی در تذكری آئین‌نامه‌ای، اظهار داشت: ‌عده‌ای از عناصر فاسد با زمینه‌سازی عده‌ای دنیا طلب و هواپرست به عاشورای حسینی قرآن كریم در روز عاشورا هتك حرمت كردند.

وی افزود: اینجا جا دارد هر مومنی از درد جان دهد و اشكش جاری شود، اینجا دیگر جای تسامح نیست و خون مومنان حسینی باید به گوش آید و فریاد برآورند كه هیهات من الذله.

نمایندگان مجلس بعد از این گفته حسینیان با فریاد هیهات من‌الذله وی را همراهی كردند.

حسینیان در ادامه خاطرنشان كرد:‌ امروز باید تسامح را كنار گذشته و رسما از كسانی كه با نام و نشان این زمینه را فراهم كردند اعلام برائت كنیم.

عضو فراكسیون اصولگرایان مجلس تاكید كرد: وقت آن است كه از موسوی و خاتمی كه هنوز بیشرمانه دست در دست اوباما به جنگ حسین و ولایت او آمده‌اند و از امام خمینی شرم نمی‌كنند و حسینیه جماران كه متعلق به همه شهیدان، جانبازان و انقلابیون است وسیله‌ای برای كوبیدن امام حسین (ع) و امام خمینی (ره) و راه آنان است،استفاده می‌كنند اعلام برائت می‌كنند.

حسینیان در پایان از نمایندگان خواست تا دقایقی در راهپیمایی در خارج از صحن مجلس در محكومیت این اقدام پلید شركت كنند.

اگر قوه قضاییه وظیفه اش را انجام ندهد، مردم خودشان غائله را ختم می کنند

حجت الاسلام روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران و رئیس فراكسیون انقلاب اسلامی مجلس با اشاره به هتك حرمت حامیان موسوی در روز عاشورا از عدم واكنش و برخورد دستگاه قضایی با سران فتنه انتقاد كرد و گفت: برخی از مقامات قضایی خودشان را محافظ بعضی از خاندان‌ها و بعضی از اشخاص حساب می‌كنند.

حسینیان در خاتمه با تاكید بر اینكه بیم آن می‌رود كه اگر قوه قضائیه به وظیفه خود در برخورد با سران و جریان فتنه عمل نكند، مردم و نیروهای مذهبی در این مورد خود احساس وظیفه كرده و این غائله را ختم كنند، افزود: آن زمان ممكن است كه كار از دست مسئولین خارج شود از این رو مسئولیت این امر متوجه همه نیروهای امنیتی از جمله وزارت اطلاعات، نیروی انتظامی و قوه قضائیه است.

محورهای مشترک بیانیه موسوی و نامه رضایی به رهبری، نشانه برنامه ریزی شده بودن آنهاست

12 دی ماه حجت الاسلام حسینیان در گفت‌وگو با فارس، در نقد نامه اخیر محسن رضایی به رهبر معظم انقلاب با ابراز تعجب از رضایی كه بیانیه سراسر تهمت، توهین و نیز باطل موسوی را در نامه خود به رهبر انقلاب عقب نشینی خوانده است، تصریح كرد: متاسفانه آقای رضایی عقب نشینی نظام را، پیشنهاد سازنده در نامه سیاسی خود می‌انگارد.

وی به محورهای مشترك نامه محسن رضایی و بیانیه سراسر توهین موسوی اشاره كرد و اظهار داشت: سخنان مشتركی چون اذعان به وجود بحران، محور قرار دادن اقتصاد، عمل كردن مجلس و قوه قضائیه به وظایف قانونی، محور مشتركی است كه در نامه و بیانیه سیاسی محسن رضایی و میر حسین موسوی مشترك است كه این امر نشان دهنده آن است كه این گونه خواسته‌های غیر قانونی و احیانا شعارهای حقی كه اراده باطل از آنها صادر شده، در یك مركز مشترك برنامه ریزی می‌شود و از حلقوم افرادی خاص خارج می‌شود.

وی تاكید كرد: آقای رضایی ضمن آنكه باید توضیح دهد چه كسی این خیانت بزرگ را به جمهوری اسلامی پاسخ می‌دهد، باید این را هم توضیح دهد كه اگر نظام اسلامی با سران فتنه سازش كند، چه كسی باید پاسخ خون‌های ریخته شده و شهادت ده‌ها بسیجی و مجروح شدن صدها تن از ماموران نیروی انتظامی و به آتش كشیدن اموال عمومی و مردم را بدهد.

حسینیان با طرح این سئوال از محسن رضایی كه آیا قادر است این جنایت‌های هولناك و بدتر از همه جنایت‌ها یعنی تهمت تقلب به جمهوری اسلامی را جبران كند، متذكر شد: قطعا صدور چنین نامه‌هایی آب به آسیب دشمن ریختن است و موجب ترغیب و تشویق دشمن و سران فتنه به ادامه جنایت خود می‌شود.

سرخورده ام چون اصلاح طلبان نزد رییس مجلس عزیز تر شده اند

17 دی ماه  روح الله حسینیان، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از سمت خود استعفا داد. وی در قسمتی از استعفانامه خود علت اقدام خود را این گونه توصیف کرد:

" امروز بیش از هر زمانی احساس دلشكستگی و سرخوردگی می‌كنم ... هر اقدامی آغاز كردیم با رقابت پیچیده پارلمان تاریست‌های حرفه‌ای نقش بر آب شد. جناح اصلاح‌طلب نزد رئیس (مجلس) عزیزتر و ارزشی‌تر شدند و هر روز ما مطرودتر و بی‌خاصیت‌تر. من خود را موجودی شكسته خورده و سرخورده می‌بینم وقتی می‌بنییم ریاست كمیته دفاع مجلس (محتشمی پور) یكی از فتنه‌گرانی است كه از بانیان اتهام تقلب در انتخابات بود. وقتی می‌بینم مجلس اصولگرا نماینده‌ای را برای این كمیته انتخاب می‌كند كه تا دیروز علناً از یكی از سران فتنه دفاع می‌كرد و یك روز از عمرش را در راه مبارزه نگذرانده و تنها با تاجران كویتی می‌نشیند و برمی‌خیزد و رسالتش توزیع آدامس در بین نمایندگان است.

امروز می‌بینیم ده‌ها نشریه با حمایت بیت‌المال تمام ارزش‌های اخلاقی و سیاسی امت حزب‌الله را زیر ضربات خود گرفته‌اند. وقتی از ریشه‌ اینها تحقیق می‌شود می‌بینیم هر دسته‌ای از اینها از دفتر یكی از مسئولان جمهوری اسلامی سیراب می‌گردند.

امروز مردمی كه دنبال صد هزار تومان وام می‌گردند ناگهان چشم باز می‌كنند ده‌ها میلیون تومان بیت‌المال به جیب هنرپیشه‌هایی می‌ریزد كه نه دل در گرو اسلام دارند و نه در گرو حتی این كشور و بدتر ناگهان تصویر آنها را در كنار هم باید شاهد باشیم و هیچ‌كس هم اخم نكند؟ چرا مأیوس و سرخورده نباشم؟ ... من خود را سرخورده و شكست خورده می‌بینم كه كسانی در دفاتر مسئولان نظام جمهوری اسلامی حاكم شده‌اند كه 180 درجه با رهبری نظام زاویه دارند. چرا احساس یأس و شكست نكنم كه با همه فداكاری این مردم معتقد و ولایتی در این نظام كسانی نصب می‌شوند كه تا ثریا فاصله با رهبری نظام دارند كسانی كه در این فتنه تا جایی كه احساس ترس نكردند از حریف حمایت كردند."

یکی از اهانت کنندگان به رهبری، منصوب رییس مجلس در کمیته دفاع از فلسطین است

* روح الله حسینیان در نشست بصیرت که در مسجد اهل البیت شهر قم در 29 دی برگزار شد، گفت: متاسفانه در کمیته دفاع از فلسطین، که رئیس آن منصوب رئیس مجلس است شخصی حضور دارد که از اعضای کمیته صیانت از آرا در انتخابات بود. این فرد از جمله افرادی است که مساله تقلب در انتخابات را طراحی و در یکی از منبرهای خود که در دهه محرم برگزار شد به مقام معظم رهبری اهانت کرد و چرا باید چنین فردی در راس چنین کمیته ای باشد. ما بارها نامه نوشته ایم و خواسته ایم این شخص را عزل کنند اما متاسفانه تاکنون اعتنایی نشده است.

طرح حکمیت یک طرح انحرافی است/در طول تاریخ از ماجرای حکمیت خیری ندیده ایم

اول بهمن ماه 88، حسینیان با حضور در برنامه دیروز، امروز، فردا حاضر شد و گفت: طرح حكمیت را یك طرح انحرافی می‌دانم و معتقدم سران فتنه نشسـته‌اند و به این نتیجه رسیده‌اند و گفته‌اند مشخص شد كه ما پایگاه خود را بعداز 9 دی از دست داده‌ایم و همچنین پایگاه ما در نظام نیز از دست رفته است كه از همین‌رو این نامه‌نگاری‌ها را كرده‌اند كه ما توبه كنیم و نسبت به آمریكا اعلام مرزبندی كنیم كه البته باید بشود و اینها توبه در نزد خدا است.
وی ادامه داد: كشوری كه رهبری و قانون اساسی دارد حكمیت برای چه چیزی است آیا می‌شود حكمی بهتر از مقام معظم رهبری پیدا كرد؟

وی با طرح سؤالی مبنی براینكه مگر مقام معظم رهبری در خطبه های 29 خرداد حكمیت نكرده و راهكارهایشان را اعلام نكردند، عنوان داشت:‌ نمی‌شود كه قانون اساسی و مقام معظم رهبری را كنار بگذاریم یك حكم دیگری را انتخاب كنیم و ما از حكمیت در طول تاریخ و جریان امام علی (ع) نیز خیری ندیده‌ایم.

حسینیان در پاسخ به سؤالی مبنی براینكه آیا طرح حكمیت راه فراقانونی است یا نه گفت:‌ طرح حكمیت یك توطئه است چرا كه اگر اینها صادق بودند زمانی كه مقام معظم رهبری خطبه‌های 29 خرداد را فرمودند همه اینها از آن تبعیت می‌كردند و برای نظام مشكل درست نمی‌كردند.

حسینیان در ادامه با بیان اینكه بعضی از این آقایان در این جناح آدم‌های ساده‌ای هستند و حرف‌های پشت پرده را علنی می‌كنند، اظهار داشت: اینها الگویی از افغانستان را مطرح كرده‌اند، آیا نظام جمهوری اسلامی باید بعد از 30 سال درخشندگی افغانستان را الگوی خود قرار دهد؟ و آیا باید لوئی جرگه‌ای درست كنیم كه ریش‌سفیدان در آن جمع شوند در حالی كه قانون اساسی داریم و نهادها و راهكارهای آن مشخص و مقام معظم رهبری در رأس آن است.

ملت سران فتنه را فراری داد و همچون تفاله به دور ریخت

 


feet complaints
شنبه 18 شهریور 1396 11:34 قبل از ظهر
Have you ever thought about writing an ebook or guest
authoring on other websites? I have a blog centered on the same subjects you discuss and would love to have you
share some stories/information. I know my subscribers would appreciate your work.
If you're even remotely interested, feel free to send me an e-mail.
foot pain from sciatica
سه شنبه 6 تیر 1396 07:33 قبل از ظهر
Hi my friend! I want to say that this article is amazing, nice
written and come with almost all important infos. I would like to see more posts like this.
foot pain after running
پنجشنبه 1 تیر 1396 10:56 بعد از ظهر
Hiya very nice website!! Guy .. Beautiful .. Wonderful ..
I'll bookmark your site and take the feeds additionally?
I'm satisfied to search out numerous helpful info right here within the put up, we'd like
work out more techniques on this regard, thank you for sharing.
. . . . .
carlajupe.hazblog.com
چهارشنبه 3 خرداد 1396 08:57 قبل از ظهر
I do not even understand how I stopped up here, but I assumed
this post was once good. I don't recognise who you might be however certainly you're going to a famous blogger in the event you aren't already.
Cheers!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر